З 21 по 25 листопада в багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей проходив тиждень, який об’єднав в собі події Дня Гідності та Свободи і дня пам’яті жертв голодомору.

Тематичний тиждень розпочався  21 листопада з лінійки – реквієму до вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Скажи своє слово про Україну». Лінійку підготував та провів вчитель історії Ворощук Б.В. Учениця 11-А класу Світлана Майкан в короткій доповіді, з використанням відеороликів, змогла донести до присутніх правдиву інформацію  про революцію на Майдані на незалежність та суверенітет нашої держави. Богдан Васильович дав короткий аналіз даній події та уроки з неї. Також учні ліцею вшанували хвилиною мовчання загиблих  на майдані «Небесну сотню».

22 листопада  учні 8-А, 8-Б та 10-А класів (вихователі Гімчинська О.М., Николайчук С.В. та Божеску Ю.І.) взяли участь у мітингу та покладанні квітів на могили загиблих героїв на Годилівському кладовищі  міста Чернівці.

Також учні 9-А класу (класчний керівник Русаль Ю.Ю.,вихователь Штефуник Г.Д.) взяли участь у відкритті виставки до 65-тиріччя  з дня народження видатного українського співака, нашого земляка Назарія Яремчука, яка відбулася у Чернівецькому краєзнавчому музеї. На урочистостях були присутні рідні та близькі співака, видатні буковинські та українські митці. Учні мали змогу подивитися  виступи аматорських та професійних артистів та співаків.

 

23 листопада  в кабінеті української мови та літератури вчителі –філологи,а саме  Божик О.В., Русаль Ю.Ю., Назмундінова Н.В. зібрали книжкову викладку «Пам’ятаймо загиблих, шануймо живих», де учні мали можловість  ознайомитися та переглянути добірку книжок, альманахів, брошур, статей до дня Гідності та Свободи.

Після навчання в актовій залі вихователі ліцею організували перегляд документального фільму «Майдан», де діти мали змогу очима журналістів побачити протистояння українського народу  проти тодішньої влади держави.

24  листопада в актовій залі вчитель зарубіжної літератури Назмундінова Н.В. разом з учнями 8-А класу підготувала  та провела відкриту тематичну виховну годину до дня пам’яті жертв  голодомору. Мета заходу – ознайомити учнів із жахливими фактами геноциду окупації влади проти українського народу, викликаючи жаль, співчуття, обурення і ненависть до катів, поглиблювати розуміння цінності свободи й незалежності України, а також особистої критичності кожного громадянина до її закріплення і зміцнення, щоб ніколи не повторилися репресії, голодомори, нехтування правами людини, виховувати патріотів своєї держави.

  

Крім того на протязі тижня класні керівники та вихователі проводили класні години, бесіди, круглі столи, вечори запитання та відповідей про масові акції громадського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та їх учасників.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.