Безпека на дорозі

Представники управління патрульної поліції м. Чернівців провели профілактичну інтерактивну лекцію «Безпека на дорозі» в Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей з метою попередження нещасних випадків на дорозі у сучасному динамічному світі глобальної автомобілізації.

Доведено, що найефективніше навчати підлітків правильній поведінці на дорозі, вулиці через, моделювання ситуацій, стверджує капітан поліції, старший інспектор Ігор Пастух.  А також зауважив, що сформовані в  підлітковому віці механізми безпечного руху, розуміння Правил дорожнього руху як складової правосвідомості згодом стають нормою поведінки людини.

Ліцеїсти отримали інформацію про заходи, які вживає  патрульна поліція в Чернівецькій області по запобіганню дорожньо-транспортного травматизму, дізнались про причини, види ДТП, статистику аварійності на дорогах області.

Головну увагу було звернуто на вивчення правил дорожнього руху та дотримання їх.  Йшлось про особливості пішохідного руху, керування мопедами, скутерами — популярними серед молоді транспортними засобами — користування громадським транспортом, вимоги законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, інші теоретичні і практичні аспекти актуальної теми.

http://lider-school.blogspot.com/2017/09/blog-post_19.html#more

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.